www.lubelskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:33 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:217 | Ogłoszeń:2612

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Linki sponsorowane

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Specjalista Ze Znajomością Języka Niemieckiego - Praca Zdalna

Specjalista Ze Znajomością Języka Niemieckiego - Praca Zdalna

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Lublin
 Powiat bialski
 Powiat biłgorajski
Praca zdalna

Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od dwudziestu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się jednym z najpopularniejszych sprzedawców odzieży oraz wiodącym dostawcą artykułów dekoracyjnych. Swój sukces w dużej mierze osiąga dzięki zatrudnianiu świetnych specjalistów.
Jeśli znasz język niemiecki, chcesz się rozwijać oraz cenisz sobie pracę w stabilnym przedsiębiorstwie to koniecznie zapoznaj się z tą ofertą pracy.

Dla naszego klienta rekrutujemy osoby z niepełnosprawnością na stanowisko:

Specjalista ze znajomością języka niemieckiego
- praca zdalna

Podstawowe obowiązki:
• tłumaczenie opisów produktów, dokumentów w dziale handlowym,
• wsparcie tekstowe podczas organizacji różnych wydarzeń,
• budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:
• doświadczenie w przygotowywaniu treści,
• bardzo dobra znajomości języka niemieckiego,
• znajomość zasad stylistycznych i ortograficznych,
• terminowość,
• zaangażowanie.

Oferujemy:
• umowę o pracę w stabilnej firmie,
• pracę w zmotywowanym, pełnym pasji zespole,
• pracę w formie zdalnej.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl