www.lubelskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:54 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:217 | Ogłoszeń:3213

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pracownik Magazynu Odzieży (k/m) – Niemcy – Praca Do 23.12.2021 I święta W Domu! Premia 150 €!

Pracownik Magazynu Odzieży (k/m) – Niemcy – Praca Do 23.12.2021 I święta W Domu! Premia 150 €!

 PDF
Telefon: 505 865 179

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Lublin
 Powiat bialski
Miejsce pracy Lingen (Ems), Niemcy

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko: Pracownik magazynu odzieży (k/m) –
Niemcy – praca do 23.12.2021 i Święta w domu! Premia 150 €!

Zakres obowiązków:
• Pakowanie markowej odzieży i gadżetów
• Komisjonowanie przy pomocy skanera
• Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:
• Zatrudnienie w nowoczesnym przedsiębiorstwie w okresie przedświątecznym
• Wynagrodzenie w wysokości 11,30 € brutto/h + 25% dodatku za pracę w nocy, nadgodziny, soboty po godz. 14.00 oraz + 50 % za pracę w niedziele
• Premia w wysokości 150 € przy 100% frekwencji
• Komfortowe zakwaterowanie
• Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:
• Gotowość do pracy na 3 zmiany, także w soboty i niedziele
• Zdolność do szybkiego przystosowywania się
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Wytrzymałość fizyczna i sumienność
• Prawo jazdy kat. B (własny samochód mile widziany)

Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

Concept Plus Sp. z o. o.
Biuro Lublin
ul. 3 Maja 7/ Lok.1
+48 505 865 179
+48 81 440 09 71
jr@cp-personal.com

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google