www.lubelskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:33 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:217 | Ogłoszeń:1563

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej
 
 

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej
 
 
Szukaj
 Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Linki sponsorowane

 

Promowane

 

Polecamy

 
 
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Kraśnik - Działki Pod Zabudowę I Usługi

Kraśnik - Działki Pod Zabudowę I Usługi


 PDF
Telefon: 531693177, 795083722

Cena: PLN 85000.00
Rodzaj: Oferuję

Tagi:   
 
WWW

Miasto/a:
 Kraśnik
4 działki budowlane o łącznych wymiarach 61/31 m - wg MPZP przeznaczone pod zabudowę mieskznaiową i usługi. Dostęp do prądu, wody i gazu.

Na sprzedaż działki budowlane położone w Kraśniku przy ul. Lipowej - obręb Stacja Kolejowa. Ofertę tworzą 4 działki o łącznej powierzchni 1968 m² i wymiarach 31 m na 61 m. Działki zostały w całości przeznaczone pod teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z możliwością uzupełnienia funkcją usługową MN/U - na tym terenie możliwe jest uzupełnienie funkcji mieszkalnej o usługi komercyjne i publiczne.

Działki są płaskie oraz niezabudowane i niezadrzewione. Położone są przy drodze asfaltowej, posiadają dostęp do sieci wodociągowej i energetycznej, dodatkowo po drugiej stronie ulicy przebiega sieć gazowa. W planach jest także budowa sieci kanalizacyjnej (ok. 2020 roku).

Działki cechują się dobrą lokalizacją - znajdują się na terenie osiedla domów jednorodzinnych, przy cichej ulicy. W promieniu 500 m od działek się m.in.: szkoła podstawowa, przedszkole, dwa sklepy spożywcze, stacja PKP, przystanek MPK, kościół, las.

Atutem nieruchomości jest ich atrakcyjna lokalizacja, odpowiednie wymiary oraz powierzchnia pod zabudowę jednorodzinną, dostęp do infrastruktury oraz możliwość uzupełnienia funkcji mieszkaniowej o usługową.

Podana cena dotyczy konfiguracji działek o łącznej powierzchni 948 m².
Cena za konfigurację o pow. 1020 m² - 92 000 zł
Cena całości do uzgodnienia.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WIRTUALNĄ PREZENTACJĄ - ZOBACZ NIERUCHOMOŚĆ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU! Link do wizualizacji zamieszczono poniżej:

https://tour.feelestate.com/view/fullscreen/id/VRBZ8

Oferta dostępna za pośrednictwem AD REM NIERUCHOMOŚCI
Pracujemy dla Państwa od 9.00 do 17.00, w Kraśniku przy ul. Szpitalnej 11. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z innymi ofertami. Nasze biuro daje bezpieczeństwo transakcji dla obu stron. Weryfikujemy dokumenty i organizujemy wszelkie czynności związane z finalizacją transakcji.Kraśnik - Działki Pod Zabudowę I Usługi
Kraśnik - Działki Pod Zabudowę I Usługi
 

Reklama

 
Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google 
 

Regulamin | Polityka prywatności | Polityka cookies | Patnerzy
Copyright © 2010 - 2010 lubelskatablica.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.