www.lubelskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:24 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:217 | Ogłoszeń:1678

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej
 
 

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej
 
 
Szukaj
 Dodaj bezpłatne ogłoszenie
 

Promowane

 

Polecamy

 
 
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Działka Z Widokiem Na Staw 20 Ar

Działka Z Widokiem Na Staw 20 Ar


 PDF
Telefon: 531693177, 795083722

Cena: PLN 110000.00
Rodzaj: Oferuję

Tagi:   
 
WWW

Miasto/a:
 Powiat kraśnicki
Na sprzedaż działka budowlna o wymiarach 39/52 m, połozona na wzniesieniu z widokiem na pobliski staw, las, pola i okoliczne miejscowości.

Na sprzedaż działka budowlana położona na przedmieściach Kraśnika Fabrycznego. Parcela zajmuje powierzchnię 20 arów, cechuje się kształtem prostokąta o szerokości 39 m i długości 52 m, działka jest płaska, niezabudowana i niezadrzewiona. Dojazd do działki odbywa się drogą asfaltową, w niedalekiej odległości od działki przebiega sieć wodociągowa, energetyczna oraz gazowa. Według MPZP parcela została w większości przeznaczona pod zabudowę zagrodową MR z możliwością realizacji zabudowy mieszkaniowej MN.

Parcela położona jest na wzniesieniu, z którego roztacza się piękny widok na okoliczne lasy, pola, staw i okoliczne miejscowości - z uwagi na walory krajobrazowe w niedalekiej odległości od działki wytyczono punkt widokowy, dodatkowo okolica emanuje ciszą i spokojem. Atutem parceli jest także jej usytuowanie na skraju planowanego osiedla, co daje gwarancję, że przynajmniej z jednej strony w sąsiedztwie działki nie postanie zabudowa.
W pobliżu brak jakichkolwiek obiektów uciążliwych, zabudowa jest luźna, a drogi cechują się niskim natężeniem ruchu kołowego. W niedalekiej odległości od parceli znajduje się oddział banku, poczta, urząd gminy, sklepy spożywcze oraz inne obiekty użyteczności publicznej. Dodatkowo do Kraśnika Fabrycznego jedynie 3 km.

Dodatkowo istnieje możliwość zakupu kilku innych działek położonych w sąsiedztwie, o podobnych parametrach i przeznaczeniu. Więcej informacji pod nr telefonu podanym w ogłoszeniu.

Działka posiada urządzoną księgę wieczystą - brak jakichkolwiek obciążeń.

Drodzy klienci, oferta jest na wyłączność, co oznacza, że tylko biuro nieruchomości jest upoważnione do sprzedaży. Prosimy o uszanowanie decyzji właścicieli i nie narażanie ich na konsekwencje związane z naruszeniem postanowień umowy.

Oferta dostępna za pośrednictwem AD REM NIERUCHOMOŚCI
Pracujemy dla Państwa od 9.00 do 17.00, w Kraśniku przy ul. Szpitalnej 11. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z innymi ofertami. Nasze biuro daje bezpieczeństwo transakcji dla obu stron. Weryfikujemy dokumenty i organizujemy wszelkie czynności związane z finalizacją transakcji.


  • Działka Z Widokiem Na Staw 20 Ar
  • Działka Z Widokiem Na Staw 20 Ar 2
  • Działka Z Widokiem Na Staw 20 Ar 3
  • Działka Z Widokiem Na Staw 20 Ar 4
« Poprzednie | Następne »
 
Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google 
 

Regulamin | Polityka prywatności | Polityka cookies | Patnerzy
Copyright © 2010 - 2010 lubelskatablica.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.