www.lubelskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:61 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:217 | Ogłoszeń:7488

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Serwisant Sprzętów Agd - Umowa B2b, Samochód Służbowy! Częstochowa - Praca Od Zaraz

Serwisant Sprzętów Agd - Umowa B2b, Samochód Służbowy! Częstochowa - Praca Od Zaraz

 PDF
Telefon: 600 877 477

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Poza województwem lubelskim
Serwisant sprzętów AGD - umowa B2B, samochód służbowy! Częstochowa - Praca od zaraz

3800 - 11000 netto /miesięcznie
Polska, Częstochowa
Pozostałe
Praca stała

Dla naszego Klienta - Whirlpool Corporation, będącego światowym producentem sprzętu AGD, szukamy doświadczonych i zmotywowanych serwisantów.

Dzięki swojej ugruntowanej pozycji na rynku firma zapewnia pakiet licznych szkoleń, atrakcyjne wynagrodzenie oraz realną możliwość rozwoju i zdobywania nowych kompetencji.

Aktualnie poszukujemy specjalistów na terenie Wrocławia, Katowic, Częstochowy i Bielsko - Białej.

Zakres obowiązków:

naprawa i instalacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz urządzeń komercyjnych,
testy urządzeń gospodarstwa domowego oraz urządzeń komercyjnych.

Wymagania:

znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych,
umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
prawo jazdy kat. B,
zaangażowanie, dyspozycyjność, samodzielność,
zdolności manualne,
mile widziane wykształcenie techniczne,
mile widziane uprawnienia SEP,
prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia.

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie długoterminowej umowy B2B (3800 zł – 11000 zł netto miesięcznie),
gwarancja rozpoczęcia pracy od minimum 30/40 zleceń na start miesięcznie,
wynagrodzenie 1 lub 2-składnikowe (możliwość wyboru: podstawa + prowizje lub same prowizje),
szkolenia eksperckie z zakresu napraw AGD oraz obsługi klienta,
możliwość uzyskania uprawnień SEP (klient pokrywa koszty szkolenia i egzaminu),
niezbędne narzędzia do pracy: samochód, tablet, telefon oraz narzędzia serwisowe i możliwość refakturowania wszelkich zakupów narzędzi potrzebnych do pracy
kartę paliwową,
elastyczny czas pracy,
płatny okres szkoleniowy,
zdobycie cenionych na rynku uprawnień i doświadczenia,
pokrycie kosztów przechowywania sprzętu firmowego (zwrot środków za wynajem garażu lub kontenera),
możliwość pracy dla innych klientów dzięki umowie B2B.

Agencja zatrudnienia - numer wpisu 5612

Jako administrator danych informujemy, że Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są wyłącznie na potrzeby realizacji procesu rekrutacji obecnej lub przyszłej, jeśli wyraził Pan/ Pani na nią zgodę, a także w celach kontaktowych.
Przetwarzanie danych następuje na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) i c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. (dalej: RODO).
Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, kontakt do inspektora ochrony danych: adres korespondencyjny: ul. 3 Maja 14A, 93-408 Łódź, e-mail: iod@contrain.pl. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo zgłoszenia sprzeciwu, a także prawo do przenoszenia danych. Ponadto każdy ma prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie danych osobowych
Szczegółowe informacje na temat rodo możesz znaleźć: contrain.pl/informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych/

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google